Міжнародна науково-практична конференція

ЦИФРОВА ТРАНСФОРМАЦІЯ В ОСВІТІ: ВИКЛИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

15-16 квітня 2025 року (м. Київ, Україна)

Завершилась Міжнародна науково-практична конференція "Цифрова трансформація в освіті: виклики та перспективи" в рамках реалізації проєкту STREAM "Кращі практики ЄС у галузі STREAM освіти для майбутніх учителів" за програмою Erasmus+ Jean Monnet Module (101098885 – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH-UA-IBA), яка проходила в УДУ імені Михайла Драгоманова.
Дякуємо усім нашим міжнародним партнерам, співорганізаторам, спікерам та учасникам, які долучились до конференції! Запис пленарного засідання можна переглянути на Youtube-каналі проєкту STREAM за посиланням:

YouTube

Галерея


Програма конференції

Google Drive

Воркшоп
"Цифрова трансформація та STREAM освіта"

16 квітня 2025 року
Формат проведення: онлайн.
Початок: 12 год. (київський час).

Запрошуємо всіх бажаючих до перегляду відеозапису воркшопу "Цифрова трансформація та STREAM освіта", який відбувся в рамках Міжнародної науково-практичної конференції "Цифрова трансформація в освіті: виклики та перспективи" за проєктом STREAM "Кращі практики ЄС у галузі STREAM освіти для майбутніх учителів" за програмою Erasmus+ Jean Monnet Module (101098885 – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH-UA-IBA) в УДУ імені Михайла Драгоманова.
На воркшопі обговорювались актуальні питання сучасної освіти, що стосувались використання штучного інтелекту у програмуванні, застосування моделей машинного навчання для програмування дронів, а також ефективних шляхів впровадження 3D моделювання у процесі змішаного навчання.

Спікери воркшопу:

  1. Микола Мовчан, аспірант кафедри інформаційних технологій і програмування УДУ імені Михайла Драгоманова «Застосування моделей машинного навчання для програмування навчальних дронів»
  2. Анна Деркач, старший викладач кафедри інформаційних технологій і програмування УДУ імені Михайла Драгоманова «Розробка навчально-методичного комплексу з 3D-моделювання в умовах змішаного навчання»
  3. Микола Превір, аспірант кафедри інформаційних технологій і програмування УДУ імені Михайла Драгоманова «Чи потрібно навчати класичного програмування в епоху генеративного штучного інтелекту?»
  4. Wiktoria Cieślikiewicz, Phd Student, University of the National Education Commission (Krakow, Poland) «Teachers' attitudes towards sustainable development in the light of students' mental health»
Запис воркшопу (YouTube)

Посилання на інформаційний лист

Google Drive