Діяльність

Круглий стіл "STEM-освіта від теорії до практики"

Учасники проєкту STREAM Jean Monnet Module Erasmus+ 24.03.2023 взяли участь у роботі круглого столу "STEM-освіта від теорії до практики" із доповіддю про європейський досвід у галузі STREAM освіти (з Margarida Romero). Дякуємо організаторам круглого столу за можливість поділитись власним досвідом, а всім учасникам - за цікаві доповіді та нові ідеї для розвитку сучасної молоді! Усіх бажаючих запрошуємо до перегляду матеріалів круглого столу на каналі Youtube за посиланням


Академічний модуль "Кращі практики ЄС у галузі STREAM освіти"

Старт академічного модуля "Кращі практики ЄС у галузі STREAM освіти" в УДУ імені Михайла Драгоманова 09.02.2023. Запрошуємо усіх приєднуватись!


Воркшоп “Онлайн сервіси для навчання програмування в умовах STEM/STEAM/STREAM освіти”, 11.11.2022

Як зробити онлайн уроки інформатики цікавими та практико-орієнтованими для дітей? Як розвивати учнів у сучасних складних умовах, щоб вони виросли соціально свідомими, розуміли важливість інформатики для розв’язування суспільно значущих проблем?
Цільова аудиторія: вчителі інформатики, керівники гуртків, вчителі міжгалузевих курсів STEM/STEAM/STREAM, розробники міжгалузевих курсів STEM/STEAM/STREAM та інформатики.


Презентація проєкту “Jean Monnet Module STREAM” в НПУ, 13.10.2022

Проєкт стосується розвитку STREAM-освіти в Україні відповідно до найкращого європейського досвіду. Діяльність проєкту зосереджена на розробці навчальних курсів, нових навчальних матеріалів, навчанні цільових груп у рамках найкращих практик ЄС у STREAM-освіті та гендерній рівності та забезпеченні відповідних заходів протягом 2022-2025 років. Проєкт стартував 1 жовтня 2022 року!